drukāt
Sveicināti atita.lv mājas lapā

 

Civilizētajās valstīs metāla utilizācija ar otrreizējās pārstrādes palīdzību sen sniedz jūtamu ieguldījumu rūpniecības augšanā ne tikai pateicoties savai lielai nozīmei ekonomikai, bet arī ekoloģiskas situācijas saglabāšanai un tās uzlabošanai. Mūsu kompānija cenšas virzīties uz priekšu kopā ar laiku un sekmēt šī svarīgā un nepieciešamā virziena attīstību Latvijā. Mūsu darbības efektivitātes paaugstināšanai mēs cenšamies izmantot tikai pašas progresīvākās tehnoloģijas, kuru realizācija ir iespējama ar mūsu kompānijas kvalitatīva un mūsdienīga aprīkojuma palīdzību.

Apzinoties visu mūsu darba sociālo nozīmību no ekoloģijas redzes punkta, mēs cenšamies pozicionēt darbu ar melniem metāllūžņiem ne tikai biznesu, bet arī savu ieguldījumu dabas saglabāšanā. mūsu kompānijas darba pieredze ir krājusies vairāku gadu laikā, pastāvīgi pilnveidojoties, mēs nepārspīlējot lepojamies ar mūsu sniegtajiem  pakalpojumiem un garantējam to kvalitāti.

 

Mēs esam lojāli pret katru mūsu klientu, arī darbojamies , lai klients ne tikai būtu apmierināts, bet arī vēlētos turpmāk veicināt sadarbību ar mūsu kompāniju. Laika gaitā savā uzņēmumā esam attīstījuši trīs būtiskas lietas: profesionalitāti, operativitāti un atbildību, kas ļauj mums metālapstrādes nozares tirgū būt lojālam un stabilam uzņēmumam.

'

SIA "ATITA"
Komunālā iela 12, Rēzekne
LV42403018968